| Dănutz_Daniel_1995 a întrebat:

Acum ceva timp am pus parola la PC pe Windows 7. Dupa ce am completat cele 2 casute cu parola, ultima trebuia sa o completez cu un indiciu, am completat si acea casuta. Intrebarea este, cand intrii pe PC si iti cere parola, cum faci sa vezi acel indiciu, este posibil asa ceva macar? Va multumesc mult. happy

4 răspunsuri:
| itsoft a răspuns:

Pai daca nu i-ai dat sa fi vizibil de la inceput nu ai cum

| Dănutz_Daniel_1995 explică (pentru itsoft):

Cum faci sa fie vizibil indiciul?

| itsoft a răspuns:

Se facea la inceput acuma nu ai cum cand ai instalat windowsu

| Dănutz_Daniel_1995 explică:

La inceput cand instalai Win-ul? Daca da, as vrea sa aflu daca se poate. Va multumesc