| anonim_4396 a întrebat:

Acum o luna am primit un telefon cadou. Cumparat de la cosmote si am primit si garantie dar garantia nu este completata asa trebuie sa fie? Si daca ma voi duce cu defectul lui il repara daca ea nu este completata? Dau fundaa! &

Răspuns Câştigător
| RoxanaStan00 a răspuns:

Da, te duci cu factura sau te duci si intrebi la cosmote ce poti face

| Băă_Myhai_1999 a răspuns (pentru RoxanaStan00):

Dar daca merg cu garantia la un service? eu nu am primit factura eu am primit doar telefon cutie garantie etc

1 răspuns: