| cedracumacauti a întrebat:

Advanced SystemCare 5 in corelatie cu ccleaner si avast este bun pentru intretinut windows 7? de cate ori pe saptamana sau la cate zile sau saptamanii sa fac scanarii cu advanced? Eu am pus ca sa porneasca odata cu calculatorul doar avast (ultima versiune)!
Mai am o intrebare: Cum se masoara viteza internetului?

Răspuns Câştigător
| jabiilord a răspuns:

Cauta pe google internet speed ---> primul rezultat.

Ccleaner ul il poti pune sa porneasca odata cu calculatorul astfel el isi face treaba si nici nu trebuie sa iti bati tu capul sa ti minte cand l-ai rulat ultima data.

Pentru alte lucruri interesante despre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro

1 răspuns:
| aka7up a răspuns:

Viteza internetului se masoara in KB, MB si casa aflii viteza ta de net, intra pe speed test.com.