| anonim_4396 a întrebat:

Ajuta la ceva un coolar clasic din ala de se pune sub el si face vant, este cu 2 ventilatoare laptopul e hp625

4 răspunsuri:
| YouNoob a răspuns:

Care e intrebarea?
S-a dat dracu gramatica limbii romane

| DLeonard a răspuns:

Daca ai probleme cu incalzirea si laptop-ul iti face probleme atunci da, ajuta la ceva. P.S: Cand ai laptop-ul la incarcat si este aprins iti recomand sa scoti bateria!

| TimeParadox a răspuns:

Cooler* bineinteles ca ajuta.il raceste si te tine mai mult laptopu, sa zic asa. merita sa cumperi, mai ales daca ai probleme cu incalzirea happy