| Rockzstar a întrebat:

AJUTATI-MA REPEDE VA ROG, am trecut de la un cont personal la unul profesional, cum schimb înapoi la personal?

5 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Nu cred ca e asa urgent. laughing Gasesti butonul tot acolo.De la setari dai pe Editeaza profilul -> Schimba in cont personal.

| Rockzstar explică (pentru dullcat):

Nu ammm crying(((

| dullcat a răspuns (pentru Rockzstar):

Probabil mai trebuie sa astepti un timp pana cand iti aparea optiunea. Dar nu pierzi nimic, ba chiar ai mai multe optiuni fata de un cont privat.Ce e asa grav?

| Rockzstar explică (pentru dullcat):

Am nevoie urgent sa îmi fac contul privat și nu pot

| dullcat a răspuns (pentru Rockzstar):

Cred ca nu ai cautat destul de bine.Si tot nu ai zis ce e asa urgent.Nu moare nimeni.