| cosmy01 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine.Funda.Am o problema cu boxele nu merg deloc(s-a stricat calculatorul apoi la reparat tata), sunt bagate in priza si sunt legate la calculator le dau drumuldar nu se aude nimic.Am incercat sa bag si castile direct la unitate dar nu se aude tot nimic.Boxele nau nici un fel de cd pentru instalare si de fiecare data cand se strica, dupa ce il repara tata mergeu bine.Trebuie sa instalez vreun program. ajutati-ma va rog Funda+vot. Urgent

Răspuns Câştigător
| fulgerul46 a răspuns:

Vezi daca ai un cd de instalare driverul de sunet

8 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

VErifica cu alte boxe daca este instalat driverul de sunet, verifica daca boxele sunt bagate pe mufa de culoare verde, verifica boxele tale pe un alt comp daca mai sunt functionale. Driverul de sunet al gasesti pe CD-ul care l-ai primit la placa baza! Succes!

| theorizer a răspuns:

Boxele nu au cd de instalare, dar poate ai probleme instalarea placii de sunet
langa ceas ar trebui sa ai simbolul unui difuzor, de unde dai mai tare, mai este acolo?

| fulgerul46 a răspuns:

Multumesc pentru funda

| colombo1 a răspuns:

E posibil sa nu mai faca contact bine acolo in spatele unitatii calculatorului. porneste o melodie si misca de cablul de la boxa verde acolo in lacasul verde al unitatii calculatorului sa vezi daca se aude ceva. succes!

| cosmy01 explică:

Pentru anonim nu-i problema cu on off si nu se scrie desteapt-o ci desteapto asa se intampla daca esti prost

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba desteapt-o sunt pornite on sau offrolling on the floor

| lovestoryofyou a răspuns:

A pai ai verificat ca poate e de la sonor vezi ca in colt jos la la dreapta este ceva unde poti sa reglezi volumul, poate e pus pe mut sa la videoclipul respectiv...

| Er3X a răspuns:

Pei si mie mi s-a intamplat eu as zice sa te uiti super bine in spate cand le bagi intr-o gaura verde e o problema mai des intalnit sper ca tie bun rasp