| SarcasticallyPunished a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine, va rog, sa-mi cumpar o pereche de casti pentru pc care sa corespuna acestor cerinte :

- sa nu depaseasca 200 / 250 de lei
-sa aiba bass ( vechile casti aveau bass... le puneam niste acumulatori si astfel activam bass-ul... dar acum nu mai merge )
- sa aiba o durata de viata acceptabila... nu sa se strice dupa cateva luni, ca astea.
- sa nu fie din piele... pentru ca asa-s astea pe care le am acum si am umplut casa de cojite de la ele.
- sa fie comode si sa nu ma jeneze din 5 in 5 minute.
- sa aiba claritate audio buna... le vreau special pentru muzica. restul nu ma intereseaza, doar sa se auda bine muzica.

2 răspunsuri:
| bassmusic a răspuns:

Crede-ma sincer, cele mai bune boxe din lume (pentru mine)( bass extrem si excelent de comode) Nokia BH-504