| AdrianaB1 a întrebat:

Ajutati-ma TPU,va rooog!
Am un notebook Sony alb,si i-a dispartul sunetul,cand doar se stinge,dar nu de tot,apoi il aprind este sunet,cand il sting cu totul,nu este sunet. Apoi se porneste si ventilatorul, si nu se m-ai opreste se pot sa fac? Va roooog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Anonymous412 a răspuns:

Cel mai bine ar fi să încerci să-l duci la un service. Dacă umbli singură e cel mai posibil să îl strici mai tare.

| AdrianaB1 explică (pentru Anonymous412):

Stiu,dar poate are cineva solutii, si se poate rezolva, acum e ft scump un service!

| Anonymous412 a răspuns (pentru AdrianaB1):

Ok happy