| CaPsUu a întrebat:

Ajutati-ma va rog, am pus din greseala parola pentru windows din cauza la Microsoft, cand am pus nu am stiut ca se va pune la windows, acum cand dau sa intru nu pot imi arata ca aprola nu e corecta, cu toate ca de pe telefon pot intra in contul meu Microsoft, cum as putea reseta parola la windows

3 răspunsuri:
| Xtzf5542 a răspuns:

Daca ai ramas conectata (presupun) pe wireless, backtrack 5 cred ca te-ar ajuta, te-ai putea sincroniza intr-un fel. In orice caz, mai usor, reinstaleaza windows-ul!

| Markkko98 a răspuns:

Din cate stiu, solutia este alta reinstalare. Bafta!

| Ciobanu_Eugenia_1978 a răspuns:

Trebuie sa iti dezistalezi windows si apoi trebuie sa pui parola 10000. sper ca te-am ajutat