| Ioanagrrrr a întrebat:

Mi-am uitat parola de la telefon si apoi am incercat sa-i fac wipe data insa ca sa-l repornesc trebuie sa ma loghez in contul. Eu am uitat parola acelui cont.Nu pot reseta parola.Ce as putea face sa intru in telefon?

5 răspunsuri:
| RazvanLegendaVie a răspuns:

Te poti duce la service-uri specializate si sa-i rogi sa-ti deblocheze telefonul, desigur, nu o sa fie gratis dar macar o sa-ti recuperezi datele daca nu o sa-i faca baietii wipe

| RaptorCracker18 a răspuns:

Trebuie să cauți pe YouTube FRP unlock pentru telefonul tău (modelul de telefon pe care îl ai) și să urmezi pașii pentru al debloca. Spor!