| FalviuSSS a întrebat:

Ajutati-ma va rog cum fac sa imi respinga direct telefonul la numerele private am Samsung galaxy mini? Dau funda

2 răspunsuri:
| xButterflyxX a răspuns:

Buna, eu am un telefon Samsung galaxy s2, iar la setari cand ma duc la apel imi apare acolo ''Respingere apel'' unde pot da pe mod respingere automata sau lista de respingere automata, daca dau pe a 2a imi apare acolo necunoscut sa bifez, nu stiu daca este si asa la tine.
Sper ca ti-am fost de folos!

| roxysweety14 a răspuns:

Buna am avut si eu un Samsung corby acum am un LG p700 si tot asa am facut te duci la setari si trebuie sa iti dea acolo la aplicatii te duci la apeluri si dai respingere apel si poti sa selectezi si din numerele tale daca vrei