| Corbu353535 a întrebat:

Http://www.tpu.ro/......k-manager/ Am aceeasi problema ca baiatul asta. doar ca eu postez intrebarea aceasta dupa laptop. Am facut prostia de a trimite in carantina sau sters programul explorer exe. deoarece eu credeam ca este ceva legat de internet explorer si voiam sa il dezinstalez complet. Acum nu mai pot vedea nimic decat tigrul alb dupa desktop new >task---explorer.exe [nu pot cauta absolut nimic acolo cum pun o litera imi da alta eroare spunandu-mi ca imi lipseste IERTUTIL.dll. Am incercat sa bag din laptop explorer.exe si iertutil.dll pe stik apoi in calculator, nu am rezolvat nimic. Nu vrau sa il reformatez. am mii de poze in el. MA ajuta cineva si pe mine va rog frumos? Am mare nevoie

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Ti-a expirat acea perioada de activare de la windows. Daca ai 2 partitii, formateaza-ti doar partitia C, iar D-ul lasa-l asa nu-l formata si vei avea alt windows pe C.

| Corbu353535 explică (pentru Jipa95):

Frate treaba e ca toate pozele le am in D. Se duc dracu toate pozele si toate amintirile? si nici amcar nu pot sa le copiez pe ceva. nu pot sa fac absolut nimic

| Jipa95 a răspuns (pentru Corbu353535):

Nu frate, foarmateaza doar partitia unde ai sistemul de operare, nu te atinge si de partitia D unde ap pozelele, etc, nu ti se vor sterge happy