| Andrei_3853 a întrebat:

Cum dracu dezinstalez programul vodafone am modem de la ei si nu mai pot sa-l dezinstalez ca nu apare ca la Orange! Inebunesc!

3 răspunsuri:
| ƦoyJoиЭsJR a răspuns:

Incearca sa reformulezi intrebarea.winking

| Andrei_3853 explică:

Daca voi credeti ca eu am chef de sa reformulez intrebarea va inselati si raspundeti la subiect ce mare cuvant obsen e dracu nu e injuratura si toata lumea il foloseste nu mi-am batut joc de nimeni n-am ras de nimeni asa ca care e problema fratilor stiti ce probleme am eu de vorbesc asa? Nu nu stiti asa ca mai degraba taceti si nu va mai bagati in seama si eu pot sa va raportez ca ati raspuns numai ca sa luati puncte! Conform regurilor primii 3 ce raspund primesc un nr de puncte.

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Buna
In primul rand ai folosit un cuvant obscen(al doilea), asa ca iti raportez intrebarea.
In al doilea rand, habar n-am.

Sper ca te-am ajutatwinking