| anonim_4396 a întrebat:

Ajutooor! saptamana asta mi-am cumparat o tableta si merge super! dar nu merge incarcatorul crying l-am folosit o data si nu se mai aprinde beculetul cand il bag in priza. ce pot sa fac? am trimis mail pe site de unde am cumparat dar pana atunci? sad sad crying

4 răspunsuri:
| IONUT1122 a răspuns:

Incearca alt incarcator sau vezi daca e buna priza

| Zoey112 a răspuns:

Ia-ti alt incarcator sau du tableta la un service
sau incerca cu un alt incarcator ca poate se potriveste happy

| MishelleArt a răspuns:

Daca este tableta in garantie, mergi si reclama ce ai patit si iti vor da alt incarcator.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Priza e buna, iar alt incarcator nu se potriveste cu tableta.