| SefuTauMereu a întrebat:

Ajutoor! Am un PC nec powermate vl4 flex cu Windows Vista home premium 32 bit pe el, dar nu am driverii de la Internet, i-am găsit alaltăieri pe Internet pe telefon, i-am băgat si au mers, dar azi trebuii sa schimb din nou Windows-ul si nu mai am driverul, am încercat 20 de driveri si tot n-am dat de el, cine îmi găsește un driver bun îi mulţumesc din tot sufletul + fundiță.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei hei hei, driver de internet asta e o prostie nu exista asa ceva decat daca ai placa externa de retea, baga driverele placii de bazawinking control panel, baga ip urile, intra la pc manage cauta pe googlewinking suna un prieten

| SefuTauMereu explică (pentru anonim_4396):

Da am placa de retea externa