| D4r1uss a întrebat:

AJUTOR! Am apasat butonul WPS de pe router si nu ma mai pot conecta la el. Ce pot sa fac? Pur si simplu reteaua aceea de wifi nu imi mai apare.

8 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Da-i un restart.

| D4r1uss explică (pentru Sn4k3):

Daca ai fi mai explicit ar fi bine

| Sn4k3 a răspuns (pentru D4r1uss):

Scoti firul de la power, astepti 10 sec si il bagi iar.

| D4r1uss explică (pentru Sn4k3):

Am incercat. E degeaba pur si simplu nu gaseste reteaua

| Sn4k3 a răspuns (pentru D4r1uss):

Nu o gasesti pe nici un dispozitiv?

| gabicoo a răspuns:

Conecteaza routerul, prin intermediul cablului de date, la un PC cu windows si pune o parola noua.
Când ai apasat butonul WPS routerul a generat o alta parola. Aici ai gresit.

| D4r1uss explică (pentru gabicoo):

Am incercat asta deja dar nu merge, cred ca sa resetat routerul si nu stiu ce sa fac pentru ca nu mai gasesc CD-ul de la el

| Lucian2473 a răspuns:

Il inchizi si il deschizi dinj nou. Asta e restartul.