| randreea66 a întrebat:

Am un router Huawei, 4G de la Orange,am apasat din greseala pe butonul WPS si nu se mai aprinde niciun led(wifi,conectare la PC, semnal) si nu ma mai pot conecta la Internet. Ma poate lamuri cineva? ce pot face? Pentru cel mai rapis si ajutator raspuns ofer funda. Multumesc!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Apasa pe acelasi buton sau undeva trebuie sa aiba reset (un buton micut bagat intr-un orificiu).

| OrangeHelper a răspuns:

Buna,
Iti recomand, in functie de modelul dispozitivului tau, sa ii scoti bateria si sa o pui la loc ori sa il deconectezi (il scoti din priza) si sa il reconectezi.
O zi buna,
Orange Helper

| randreea66 explică:

Nu merge, am încercat deja asta.

| randreea66 explică:

Nici asta nu merge

| OrangeHelper a răspuns (pentru randreea66):

In cazul acesta iti recomandam resetarea acestuia, prin apasarea butonului "Reset" de pe lateralul router-ului. In cazul in care situatia persista, ii poti apela pe colegii nostri de la Serviciul Orange Experts - 408 in momentul in care te afli la pc.

O zi buna,
Orange Helper