| CelebrationsAnonim a întrebat:

Ajutor! Am o problema la Facebook. Nu imi mai apare bara cu mesaje, notificari, setari..nimic. Ce pot face?

13 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

M-am speriat, credeam ca am facut eu cv si nu mai merge ca si la mine e la fel :-s am vz ca au mai aparut mesaje pe TPU in care se intreaba asta...deci cred ca e de la fb

| Demise a răspuns:

Este o problemă temporară din cauza schimbărilor care se fac. Îşi va reveni happy

Răspuns utilizator avertizat
| kiv1990 a răspuns:

Aceasta e din cauza saitului, tu de la compiuter n-o poti influenta(sa apara sau sa dispara) la mine de ex este

| Angelofdarkness862 a răspuns:

Cred ca fac teste pentru graph search sau ceva de genul happy

| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Si am avut aceiasi problema. Cum am observat- am instalat Safari de la Apple.

| fetelerebele a răspuns:

Nu stiu asa si mie cred ca e de la ei asta era si la mine intrebarea care o adresam daca nu vedem mai intai intrebarea ta

| Marina01 a răspuns:

Nu numai tie... sad Se pare ca toata lumea are aceeasi problema

| Petruts a răspuns:

The same problem here

| vulcan86 a răspuns:

Aceeasi problema am si eu! Cand am iesit in seara asta totul era ok. Cand am intrat dupa aproximativ doua ore totul era "ko". sad

| Teodora1991 a răspuns:

Nici mie

| rappysv a răspuns:

Razbunarea lui Chuck Norris!

| MarcelaPintilie a răspuns:

Nici mie nu imi apare, nici macar nu ma pot deconecta..ati gasit cumva solutia la problema aceasta? multumesc