| DarkMirror a întrebat:

Ajutor! Am vrut sa-i fac un cont lu fratemiu pe facebook. Da are 9 ani, si acu zice ca nu sunt eligibil sa-mi fac cont pe facebook si am nevoie! Ce sa fac? Cum scap de chestia aia?

Răspuns Câştigător
| JojoHF a răspuns:

E chiar foarte simplu. Pui o vârstă mai mare, chiar si 18 sau mai mult. Astfel n-o să mai fie probleme cu vârsta. Dacă vrei să nu se vadă că ai utilizat o vârstă falsă atunci ascunde vârsta dând la "Editare profil", sub ziua de naştere --> "Arată doar luna şi ziua în prfilul meu". Uite aşa cred că ai putea rezolva big grin. Succes!

2 răspunsuri:
| cinevaaaaa a răspuns:

Mai incearca sa faci inca o data contul si noteaza-l cu 13 ani

| SirMihu a răspuns:

Pune o vasrta mai mare, 13-14 ani, ca la 9 ani e prea mic.Bafta