| VaduvaCristian a întrebat:

Am o problema cu browserul Chrome, Opera amanadoua fac la fel, de exemplu cand vreau sa intru pe un site sa ma uit la un film, ma redirectioneaza pe alte site-uri! cum fac sa nu ma mai redirectioneze si intru pe site normal!

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Siteurile online de filme contin in general multe multe reclame si linkuri fake. Pune-ti adblock sa nu se mai incarce ce ii pe langa.

3 răspunsuri:
| DjNick112 a răspuns:

Curata tot, google chrome, opera cu CCleaner, apoi vezi in google chrome si on opera ca s-au ativat niste extensii auirea, si debifeaza tot ce e suspect, asa va merge

| VaduvaCristian explică (pentru DjNick112):

Am curatat, si nu am nici-o extensie activata! e de la altceva...