| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Folosesc Drobox pentru spatiul oferit de doi ani de 50GB pentru poze. Si acum am fost anuntata ca in 60 de zile expira spatiul si voi ramane cu 500mb. Stie cineva sa imi spuna daca pozele pe care le am deja si ocupa 2 GB din cei 50 se vor sterge?

1 răspuns:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Citeste termenii si conditiile celor de la dropbox. Cu siguranta se specifica si aceasta situatie a ta.

Personal eu nu ti le-as sterge, ti le-as face indisponibile. Ca nu stiu pe care sa ti le sterg. Sunt mai multe strategii aici.