| antoniaidk a întrebat:

Buna! In spațiul meu de stocare pe google photos am 234 de GB Ocupați, mi-am cumpărat spațiu de stocare de 2terra apoi am anulat abonamentul.Ce sa va întâmpla când va expira luna viitoare? Toate pozele peste 200gb(limita maxima gratis) se vor șterge? Sau cum se procedează? dau funda

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu se sterge nimic și pur simplu numai ai acces la ele

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu se sterge nimic din cont dar nu vei mai putea uploada date noi, posibil daca e plin spatiu free sa nu iti mai mearga mail ul si probabil iti vor comprima niste poze si nu vor mai avea calitatea originala. Dar de sters nu sterg nimic

| GabiDumitrescu a răspuns:

Limita gratis 200 GB? De cand asta?

| antoniaidk explică (pentru GabiDumitrescu):

Poate 100.am greșit.nu mai stiu exact pentru ca mi am tot
Cumpărat spațiu

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru antoniaidk):

Gratis e undeva intre 15 si 20. Dupa aia trebuie sa platesti.