| MeMeMe97 a întrebat:

Ajutor! Fundaa! Nu pot sa trimit mesaje (cosmote)! Ieri mi-am prelungit contractul cu Comote si le'am spus celor de la magazin ca nu puteam sa trimit mesaje nici inainte si ei mi'au spus sa sun la 1234! Am sunat, dar nu stiu ce obtiuni sa aleg ca sa pot vorbi cu cineva si sa ii explic! Am sunat si la centrul de mesaje (0766000510)dar imi spune ca nr. nu este in serviciu! Ce sa faaac? Fundaa(repet)

1 răspuns:
| destiny90 a răspuns:

Problema este din telefon.ai sters numarul din centru service.intri la mesaje,setari, mesaj text, optiuni trimitere si aici la centru service tastezi:40766000510 si salvezi.succes!