| EllysS_4019 a întrebat:

cum pot sa imi activez o optiune pe cosmote cu 3 euro?
Am incercat sa trimit sms gol la 402 insa nu pot trimite mesaje fara text straight face si am sunat la 1234 insa imi spune ca nu am nici o optiune activa... ce pot face sa imi activez o optiune? Am telefon ZTE Racer II.

5 răspunsuri:
| Magnifico a răspuns:

Nici la mine nu merge mesaj fara text dar poti scrie in mesaj 402 (si il dai tot la 402 functioneazawinking

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaErika a răspuns:

Ai incercat la *100#?
incearca acolo si dai la extraoptiuni.
sau daca nu cauta pe net pe site'ul oficial de la cosmote

Răspuns utilizator avertizat
| ElenaErika a răspuns (pentru EllysS_4019):

Atunci asteapta pana maine si mergi la un reprezentant din asta de la cosmote.
Am patit si eu o data asa si am fost nevoita sa imi consum creditul pentru ca nu am reusit sa imi mai activez nicio extraoptiune. Tu incearca sa mergi totusi maine la reprezentanta cosmote din orasul tau.