| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor! Imaginea de pe ecran mi s-a marit!
Bara de start si toate pictogramele sunt foarte mari, chiar daca eu nu am umblat la nicio setare! Ajutati-ma urgent! Dau funda imediat daca merge si revine la normal!

Răspuns Câştigător
| elenaangela12 a răspuns:

Da click stanga si apoi la propertis apoi ppe setting apoi o sa-ti apara un cursor si ti-l faci u la ce marime vrei si dai apply. funda? :d

1 răspuns:
| 1112 a răspuns:

.ce windows ai?
daca ai XP da click dreapta pe dekstop. proprietati si in bara aia de sus o sa.ti apara niste chenare scrise asa "Themes. Desktop. Screen Saver. Appearance. Settings" da click pe settings si mai jos o sa.ti apara o axa cu o sageata. muta sageata in stanga si in dreapta si astfel ti.l micsoreaza sau ti.l mareste.:].
succes:*.