| sssss a întrebat:

Am si eu o problema. Un prieten dupa ce a sters Windows-ul i s-a blocat calculatorul dar nu imediat, ci a 2a zi.Deci porneste si nu ii face nicio comanda. Apar bara de start, pictogramele tot dar nu face nicio comanda.De la ce sa fie?(mentionez ca a bagat internet si apoi s-a blocat si a trebuit sters)

1 răspuns:
| Alin-Dragos a răspuns:

Mai Bill Gates cum sai mai porneasca bara de start daca windowsul a fost sters? ia gandeste-te un pic. si cum nu imediat. te rog revino cu o alta intrebare mult mai detaliata. ce ai zis u aici e total aiurea