| alina88 a întrebat:

Ajutor inca o data. legat de antena digi tv in italia, am reusit sa prind 70 % semnal dar nu vad decat doua canale si alea straine, altele imi zice canalul este codat sau nu este disponibil...ma poate ajuta cineva cu informatii?

Răspuns Câştigător
| MissCamelia a răspuns:

Suna la serviciul de realtii cu clientii sau da mail. ei stiu cel mai bine

6 răspunsuri:
| alina88 explică:

Deci sunt pe intelsat 1002
70-77

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si la calitate cat ai?
trebuie sa ai doua indicatoare, nivel si calitate.cum sunt amandoua? ce procentaje arata?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum am vazut si cealalta intrebare.pai daca esti pe digi, ce cauti pe hot bird? trebuie sa te pozitionezi pe intelsat1001 sau ceva de acest gen, nu-l retin bine.este langa sirius, la 5º est.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa dai telefon la digi si sa-ti deblocheze cartela, chiar daca e platita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arunca sputnicu

| Ivo a răspuns:

Suna la relatii cu clientii si o sa te rezolve cei de acolo.parintii mei au digi tv in italia si au avut problema asta la fel ca si tine. o sa iti ceara cei de acolo seria cardului si in cateva minute o sa iti reapara posturile.multa rabdare la ascultat melodia de la telefon pana intri in contact cu unul dintre operatori.