| BaseplateV1 a întrebat:

Ajutor!

La Yahoo Messenger cand scriu ceva nu imi mai apare ce scriu si nici ce scrie prietenul meu in fereastra aceia de la mine! Va rog spuneti-mi ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| ziz a răspuns:

Asa mi s-a intamplat si mie.Treb sa-ti instalezi windows nou iar pana atunci foloseste e-buddy.

Fuunda?;batting eyelashes

10 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Uite aici un programel facut de mine ce iti va rezolva problema: http://www.tutorialepc.ro/......lutie.html

| DarkMirror a răspuns:

Reinstaleaza-ti messengerul.Asa mi s-a intamplat si mie.Dar...la mine am dat log out si cand am intrat iar a mers big grin.

| AlexRussel a răspuns:

Salut, re-instaleaza messenger-ul.
Funda?

| allxcs1 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie, daca vezi ca nu iti apare, sterge messengerul si instaleaza-l din nou ia-l de pe yahoo e cel mai nou mereu happy

| blackyd a răspuns:

Ai virusi, care tiau infectat messengeru!
Atunci am patit si eu acelasi lucru, intra pe AntiVirus si scansioneaza tot pc-u! Sigur iti gaseste, dupa aia lasa, ca face totul anti virusul, dk din prima nu-ti gaseste virusi... CALM! K sigur ti gaseste, si eu am patit la fel, nu mi gasea si intr-o zi am dat din nou scansionare si mia gasit 12laughing dupa aia dupa ce ti gaseste reinstaleaza messengerul, si POk merge ca prima...

| djyrry a răspuns:

Trebuie sa iti instalezi windowsul

| marin999_8219 a răspuns:

Adica?

| marin999_8219 a răspuns:

Cine se joaca Counter Strike 1.6 Final Release?

| marin999_8219 a răspuns:

Cine se joaca Counter Strike 1.6 Final Release? C as vrea sa vad care este mai tare in joc.

| marin999_8219 a răspuns:

Cui ai place jocurile?