| Duutsie a întrebat:

Buna! Am si eu o problema cu Yahoo Messenger. De cateva zile nu pot vedea ce scriu intr-o convorbire sau ce-mi scrie persoana cu care discut. In fereastra de conversatie este doar fundalul alb si atat. V-as ruga sa-mi spuneti si mie ce se intampla, si ce as putea sa fac sa repar problema. Va multumesc! happy

4 răspunsuri:
| deeafanadela a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema si am descarcat programul trillian.

| Duutsie explică:

Pff. Asta am facut aseara da` tot la fel se comporta...

| Meganos a răspuns:

Www.forwindows.net/nu-vad-ce-scriu-ce-mi-se-scrie-pe-messenger-soluția/ rezolvi garantat eu am avut nevoie de solutia 2. Funda?

| ruxandra008 a răspuns:

Buna! Cunosc problema, e naspa rau! Eu am reusit sa il repar reinstaland Messenger-ul. Sper sa te ajutewinking