| ImiUrascViata a întrebat:

Ajutor, nu stiu de ce mi se incarca foarte greu paginile de web, in special cea de tpu.ro.Ieri nici macat sa intru nu puteam, si acum daca dau la pagina principala mi se incarca arata ea ca este acolo apoi este o foaie alba >_< tongue, de abia am intrat dar prin alte surse. Ce trebuie sa fac pentru a remedia acest lucru? o.o Dau Funda este urgent.

Răspuns Câştigător
| z0zoLLe a răspuns:

Am avut si eu aceeasi problema, iar acum cand scriu cate un raspuns se incarca foarte greu.Eu in momentul de fata nu pot cauta intrebari, imi da eroare... poate au facut cateva mici modificari pe site sau pe blog si l-au inchis.Parerea mea! happy

2 răspunsuri:
| Cryshhtian a răspuns:

Nici eu nu puteam intra pe TPU, nu stiu ce sa zic poate e de la net, am si eu zile in care merge greoi netu`

| BoGdY13 a răspuns:

Acelasi lucru si mie