| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce are pagina de hi5 ...intru si peste 4 secunde se face alba pagina si se incarca dar nu mai merge si trebuie sa intru din nou si tot asa se intampla.De ce?

Răspuns Câştigător
| CybeRAthlete a răspuns:

O fi ceva de la serverele lor, vreun bug ceva... mai lasa-l putin si isi va reveni.
bafta

2 răspunsuri:
| LolaKissTheGirl a răspuns:

Poate are o problema happy. La mine, merge foarte bine. Poate ai un alt browser. Eu cu Internet Explorer n-am nicio problema. Succes!

| GuessWho a răspuns:

Probabil e hi5-u in reactualizare.adica se fac mici schimbaribig grin
mi se intampla uneori