| VladGH a întrebat:

Ajutor rapid, prieteni cine imi spune care sunt driverele necesare pentru Windows XP, cum se cheama, cum aflu?

Răspuns Câştigător
| Barta_Valentin_1998 a răspuns:

Http://www.softpedia.com/get/System/System-Info/Everest-Home-Edition.shtml
Dai la rezumat si acolo iti arata toate driverele iar tu dai click pe scrisul verde si dai descarcare driver

2 răspunsuri:
| Vladzzz a răspuns:

De la dxdiag aflii tipul placii video.Pe site-ul http://www.nvidia.com/Download/index.aspx?lang=en-us gasesti driverele pentru placa video nVIDIA. Sper ca te-am ajutat cu ceva.