| Nhamnhumhebhaaa a întrebat:

Ajutor TPU! Mi-am uitat parola de la wifi si vreau sa ma conectez de pe ps4 dar nu o mai stiu. Sunt conectat la net de pe laptop si telefon, va rog ajutor

Răspuns Câştigător
| Black13LoL a răspuns:

Pe laptop intra jos la conectiuni si dai pe reteaua ta click dreapta si dupa pe Proprieties (Proprietati) si o sa-ti apara un chenar si dai pe Show Characters dupa o sa-ti apara parola.

A doua metoda este sa te uiti pe router daca ai acces la el. Undeva pe spate.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă wps dacă ps4-ul suportă

| DryIce a răspuns:

Pe laptop dai run > cmd (run as admin)

(scrie in cmd urmatoarea comandahappy

netsh wlan show profile name=xxx key=clear

(in loc de xxx scrie numele la wifi tau)

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

In spatele router-ului trebuie sa scrie parola (password). Daca nu merge, exista un buton RESET care trebuie apasat timp de 10 secunde pentru a reseta parola si numele routerului

| Alexytzu a răspuns:

Pot eu sa te ajut daca imi lasi skipe-ul tau ceva ca sa iti arat pe ce sa dai pentru ca nu pot sa iti explic aici cum sa dai.