| Stefan001 a întrebat:

[AJUTORR RPD]am luat nero 6 de pe net si cand sa instalat am sters shorcut de la nero burning ROM si acum cand dau sa imi faca dc scrie ca programul nero burning rom nu mai functioneaza plzz ce afc ca am incercat sa iau burning rom de pe net si nimic.plzz

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nimeni nu-ti poate spune ce sa faci. Pot fi mai multe cauze: Windows defect, Nero defect sau sursa computerului este slaba. Numai cineva care vede poate sa spuna.