| anaconda619 a întrebat:

Aloha... stie cineva un program ceva cu care as putea sa sterg tot ce am in pc dar sa ramana driver-urile si windows-ul?

5 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Revo Uninstaller Pro:

http://www.revouninstaller.com/

il iei pentru 30 zile apoi cclearner:

http://www.fileparade.com/......3/CCleaner

Dar cel mai sigur e o formatare a partitiilor unde ai fisierele si instalarea unui win nou

| anaconda619 explică (pentru stlucian):

Revo Uninstaller sterge toate programele din pc cu exceptia driverelor?

| stlucian a răspuns (pentru anaconda619):

Da.Toate progamele instalate jocuri/tulbar-uri/Aplicatii/etc sunt sterse in mai multi pasi in functie de setari pentru a nu ramane urme/capete din acestea.

La descidere arata toate programele instalate mai vechi sau mai noi.

Personal il folosesc de mult si il consider pintre cele mai bune programe de dezinstalare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt programe ce dezinstaleaza numai ce e instalat.Deci,poze jocuri ce nu sunt instalate,le stergi tu si golesti cosul de gunoi.Un program foarte buun,care stegre si itemurile ramase dupa dezinstalare este geek. Cauta-l pe google, descarca-l si instaleaza-lApoi intri pe el si iei toae programele la rand, dai click dreapta pe programul ales si apoi pe unisstal. Daca vreun program refuza sa se dezinstaleze, dai pe force unisstal. Celelalte din partitia c, le stergi tu manual.

| Crouky a răspuns:

Iti salvezi fisierele din local disk D si iti reinstalezi windows-ul. Bafta!