| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani si vreau un telefon happy
M-am gandit la huawei sonic, dar nu are suport pentru adobe flash player...si nu stiu sa il iau sau nu (ma cam framanta defectul acesta). Daca nu are suport de adobe cum poate merge sa te uiti pe youtube si sa te joci?

please help mehappy

Fundatongue

Răspuns Câştigător
| Bogdannn96 a răspuns:

Nu, pentru mine un telefon este egal cu 0 daca nu are suport Flash Player. Telefoanele Huawei alea nu sunt bune, se strica repede. Telefonia mobila de la Digi are ca telefon un Huawei, iar al bunicii mele i s-a stricat de 2 ori in 6 luni. Nu sunt fiabile.
Daca vrei un telefon bun, ia-ti LG Optimus Sol, Samsung GALAXY Ace, HTC Sensation. Astea sunt bune si au si un pret atragator.

4 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Foarte usor...iti trebuie doar o aplicatie separata pentru youtube si jocuri sunt o gramada

| yonutz6399 a răspuns:

Si pana la urma nu se poate pune Adobe flash player?
Ca imi placea f mult acest telefon

| AnonimulNostradamusificat a răspuns:

NU este Bine sa CONTINA multe PROGRAME un telefon.Asa se Consuma bateria,dar daca vrei unul,poti cumpara un Samsung Corby,este bun,si subtire, TOUCHSCREEN, cele mai la moda telefoane sunt IPHONE dar ai 13 ani, iti da unu un pumn si ti-l ia, mai bun este un Samsung corby big grin