| Alice180297 a întrebat:

Tocmai ce mi. a adus pc. u de la reparat si as vrea sa stiu ce programe trebuiesc instalate.straight face am instalat pana acum adobe flash player si avira. da` acum pc. u merge greu si nici nu mi se deschide avira si nici nu pot sa il dezinstalez. si cand vreau sa ma uit pe youtube canta putin mel iar se incarca si tot asa straight face. PLS HELP! [-o

Răspuns Câştigător
| AugustinFiltru a răspuns:

Pai trebuie sa instalezi placa video si antivirus (neaparat) antivirul cel mau bun este nod32
dupa asta sa instalezi placa de sunet (doar daca ai placa de sunet separata de placa generala)
dupa ce instalezi asta tr sa instalezi si un program de filme (MV2Player este cel mai bun dupa parerea mea)
dupa ce instalat astea s-ar putea sa mearga daca nu merge rescriei windowsul sau mai cumparai rami (posibil si de la rami)
pls funda daca te-am ajutat

1 răspuns:
| Medema a răspuns:

E de la net daca nu te lasa sa asc mel toata.Si ia si u un ant virus mai calumea.