| anonim_4396 a întrebat:

Am 3 conturi de facebook create, si nu mai pot sa fac altu ca nu am alta adresa de email, intrebarea este : in cat timp se sterge un cont de facebook de la ultima accesare?

9 răspunsuri:
| Dan10079 a răspuns:

Facebook interzice sa ai mai mult de 1 cont.Probabil Facebook ti-le-a blocat pe toate sau cel putin 1... daca citesti regulamentul Facebook-ului vei gasi acolo ca pentru persoanele cu mai mult de 1 cont pedeapsa este urmatoarea: stergerea tutoror conturilor in afara de 1 care il alegi tu sa ramana ( asta doar daca ai fost gasit de Facebook).SI referitor la intrebarea ta un cont nu se sterge singur trebuie sa dai la ''Setarile contului'' ---> ''Securitate'' si acolo ultima optiune este '' Dezactiveaza-ti contul'' dar dupa ce a fost dezactivat (urmand niste pasi) nu vei mai putea face alt cont imediat cu aceeasi adresa de e-mail un alt cont. Sper ca te-am ajutat!

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru Dan10079):

Nu e adevarat ce zici! De pe calculatorul meu sunt facute 3 conturi de facebook fiecare apatinandu-le la cate o persoana, 1 cont al meu personal, 1 cont al lu fratimiu personal, 1 cont al unui prieten!

Asa cum scrie si mai sus NU MERGE SA MA DUC LA SETARI LA NIMIC!
cand ma logez pe cont zice ca trebuie sa ma identifice, trebuie sa recunosc prietenii din pozele care mi le da!
ii recunosc pe toti dar la sfarsit zice ca nu exista metoda de verificare, revino mai tarziu!

| Dan10079 a răspuns (pentru scapadeplictiseala):

Aaa pai eu am crezut k toate sunt ale tale stii? si daca nu merge sa-l deblochezi inseamna ca este blocat PERMANENT sau poate este momentan indisponibil acel serviciu...

| AngelOfNight a răspuns:

2 saptamani

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru AngelOfNight):

Specific!
Contul e blocat asa :
cand ma logez pe cont zice ca trebuie sa ma identifice, trebuie sa recunosc prietenii din pozele care mi le da!
ii recunosc pe toti dar la sfarsit zice ca nu exista metoda de verificare, revino mai tarziu!

| DonJokeru a răspuns:

La ultima accesare ai dat Deactivate my account? atunci da 2 saptamani.

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru DonJokeru):

Nu, contul e blocat cum scrie si mai sus!
cand ma logez pe cont zice ca trebuie sa ma identifice, trebuie sa recunosc prietenii din pozele care mi le da!
ii recunosc pe toti dar la sfarsit zice ca nu exista metoda de verificare, revino mai tarziu!

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru DonJokeru):

NU! asa cum scrie mai sus!
cand ma logez pe cont zice ca trebuie sa ma identifice, trebuie sa recunosc prietenii din pozele care mi le da!
ii recunosc pe toti dar la sfarsit zice ca nu exista metoda de verificare, revino mai tarziu!

| scapadeplictiseala a răspuns (pentru DonJokeru):

Cand ma logez pe cont zice ca trebuie sa ma identifice, trebuie sa recunosc prietenii din pozele care mi le da!
ii recunosc pe toti dar la sfarsit zice ca nu exista metoda de verificare, revino mai tarziu!