| WindTheKing a întrebat:

Am achizitionat recent un Allview V1 Viper, bun, merge bine, am MX Player instalat pentru a viziona filme, dar nu știu de ce nu imi merg filmele HD cu sunet, imi zice ceva de genu':"Codec audio neacceptat, Incercati un codec personalizat"; imi ziceți și mie ce ar trebui să fac?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Programul e de vinovat pentru ca nu poti instala codecul, corect.

3 răspunsuri:
| shannygelu a răspuns:

Instaleaza si mx codec arm 7

| PreaTareღ a răspuns:

Dar programul e vinovat. Asta e clar

| WindTheKing explică:

Măi, am incercat ceea ce ați zis voi să fac, nici o îmbunătățire...