| myhaella_2045 a întrebat:

Hey...am nevoie de un sfat.:d.As vrea sa imi iau un telefon si nu stiu pe care sa-l aleg: Vodafone Smart 858 sau LG Optimus me P350. Grea decizie...thinkinglaughing) Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alecx4music a răspuns:

Pai eu zic LG. Tinand cont ca Vodafone nici macar nu este marca telefonului, ei au platit o companie care produce telefoane ieftine, au cumparat acel model si il vand sub numele de Vodafone. Deci LG.

4 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

LG Optimus me P350.E alegerea ideala.Succes!

| Firefly20 a răspuns:

Iti recomand sa iti cumperi LG Optimus me P350.E cu mult mai bun!

| myhaella_2045 explică:

Multumesc mult pentru sfaturi. Asa am sa fac!winking:*

| maryacrynutza a răspuns:

Buna eu zic sa alegi LG optimus me p350 vrei veda tu succes in gasirea telefonului perfect!