| mEr a întrebat:

Am aflat ca nu imi merge cs-u si ca trebuie sa schimb driveru de la placa video si mi s-o spus ce trebuie sa fac dar daca o fac exista ceva riscuri pentru calc sau se poate sa nu fie compatibila si sa imi destroy pc si/sau placa video?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Descarci si instalezi un driver->nu se intampla nimic, este un driver mai nou decat ai tu acum instalat in pc. Nu se intampla nimic nici cu pc-ul si nici cu placa video!
Bafta!