| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca, cu telefoanele samsung prin bluetooth pot sa ma conectez prin dial-up la internet prin bluetooth fara cartela cu internet. cum as putea sa fac si eu si de ce am nevoie. mentionez ca la info bluetooth scrie de acest lucru deci merge. funda :d

1 răspuns:
| judgement a răspuns:

Www.forum.softpedia.com -> terminale mobile -> samsung vezi ca daca exista asa ceva trebuie sa fi discutat baietii pe tema asta, desi nu cred sa fie cum zici tu... cerceteaza