| trabant a întrebat:

Am auzit ca exista un program care daca il ai instalat pe pc poti juca toate jocurile din smartphone dau funda cui imi da un nume sau un link

3 răspunsuri:
| Nero a răspuns:

Bluestacks.Uite aici un tutorial: https://www.youtube.com/watch?v=ABP93zZD8jo

| trabant explică (pentru Nero):

Imi cere cel putin 2gb ramn si nu dispun de resursele acestea daca ma poti ajuta cu altul pentru un pc mai slab primesti funda

| trabant explică (pentru Nero):

Nu dispun de resursele necesare pentru programul bluestacks cere cel putin 2GB ram, eu nu am atat daca mai sti un alt program functional pentru un pc mai slab primesti funda iti multumesc oricum pentru ajutor