| JasonVoorheesTavi12 a întrebat:

Am auzit de un program de flooadat cu buzzuri etc pana iese de pe mess, las dorii si eu cine mi-l poate da are funditatongue

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Daca ai auzit de el...ai auzit bine! dar de ce ti l-as da? Si de ce ai postat la categoria tehnologie? Cand va aparea si categoria HACK o sa il postez acolo! Ti-ar convenii daca l-as folosii pe tine? Iti spun eu ca trebuie sa-ti iei adio de la ID-ul acela de messenger! Deci daca nu aduce nici un folos ca program pentru cei din jurul tau-->nu te pot ajuta!

| ElektroViruss a răspuns:

Invata sa scrii mai intai happy

| username a răspuns:

E o porcarie de program.
@nuluL programul acela nu e hack.