| Eclectica a întrebat:

Am avut o conversatie cu cineva pe Whattsup, nou adaugat in lista. Daca sterg conversatia (nu poze!) si apoi o blochez, mai ramane la acea persoana conversatia?

4 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Teoretic da

| Eclectica explică (pentru aditimus):

Teoretic știam și eu...Intrebam pe cineva care știe. Nu știu de ce mai răspundeți dacă nu știți ceva. Se vede că intrebarea are răspuns și nu mai intră nimeni la ea...crying(

| aditimus a răspuns (pentru Eclectica):

Nu mai bine decat sa ma critici iei un telefon cel mai apropiat si faci un test, scrie-ti tie un mesaj si dai delete.
Be smart

| Eclectica explică (pentru aditimus):

Nu mai bine nu raspundeai daca nu stii?