| anonim_4396 a întrebat:

Am avut probleme cu virusii de telefon si am resetat telefonul (aducerea la setarile din fabrica)+am folosit optiunea "Safe mode".

Din cand in cand imi apar"goluri negre" pe anumite pagini de internet(de ex. si aici pe site-ul TPU).

Vedeti intrebarea mea precedenta in care am explicat mai amanuntit problemele cu care ma confrunt.

Experti in tehnologie va rog ajutati-ma cu un sfat, orice.

Http://www.tpu.ro/tehnologie/ajutati-ma-va-rog-am-contac tat-un-virus-foarte-urat-de-pe-internet-dispozitivul-mob il-telefonul-imi-precizeaza-ca-a-fost_1/

Va multumes anticipat si ofer o MEGAFUNDA!

Răspuns Câştigător
| CsGoProGuy a răspuns:

Daca ai incercat sa ii dai restart si nu a mers inseamna ca e un virus mai puternic precum (Doomaghedoon) si iti recomand ori sa iti schimbi placa de baza ori sa iti schimbi telefonul astea sunt caile posibile.si daca ai putea te rog sa imi zice ce tip de telefon ai cu tot cu android/windows?

| anonim_4396 explică (pentru CsGoProGuy):

Marca telefonului este Utok 400 D.
Http://www.tpu.ro/......-am-contac tat-un-virus-foarte-urat-de-pe-internet-dispozitivul-mob il-telefonul-imi-precizeaza-ca-a-fost_1/ogie/ajutati-ma-va-rog-am-contac tat-un-virus-foarte-urat-de-pe-internet-dispozitivul-mob il-telefonul-imi-precizeaza-ca-a-fost_1/mul
Iar sistemul de operare cred ca este acesta:

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stubborn Trojan Killer asa se numeste pe google play.