| Botezan_Raul_1998 a întrebat:

Am blocat pe cineva pe Instagram și m-a blocat și el. Cum pot sa îl scot de la block?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ba da ai innebunit cu intrebarea asta, cred ca de 5 ori am vazut-o in ultima saptamana

| Marycel a răspuns:

Salut, deci dai la profilul tãu și sus în dreapta în colț ai 3 puncte, apeși pe ele și îți va aparea mai multe setãri, dai în jos și cauți " Conturi blocate" apeși pe el și în dreptul persoanei îți va aparea deblocare, sper cã te-am ajutat.