| cfrtobias a întrebat:

Am blocat pe Instagram o persoana, la randul ei si ea m-a blocat. Acum nici eu nu pot da unblock nici ea. Ati patit si cum ati rezolvat? Da eroare gen dispare profil si apare alb cand dau unblock din aplicatia Instagram.

Răspuns Câştigător
| CarcotasulVesel a răspuns:

Nu stiu Instagram, dar am incredere in site-ul asta:
https://www.quora.com/......-unblocked
in orice caz, daca nici o solutie nu merge, asta a fost ideea mea de cautat pe google:
https://www.google.com/......ps?/search
poate te ajuta

| cfrtobias explică (pentru CarcotasulVesel):

Mersi o mers doar ca am descarcat de pe site-ul lor da prima oara fara internet nu mergea rolling on the floor dupa mi-am dat seama

15 răspunsuri:
| Ivanescucristina a răspuns:

Nu ai ce sa faci daca te-a blocat.

| cfrtobias explică (pentru Ivanescucristina):

Pai faza e ca voia si ea atunci cum ne scoatem? pe Facebook de imi da unblock ea pot scoate da aici nu merge la nici 1

| Ivanescucristina a răspuns (pentru cfrtobias):

Încearcă să mai scoți poate este o eroare (nu prea mai merge bine insta)
Dacă nu conectează pe google și dai unblock că asa vă merge sigur kiss

| cfrtobias explică (pentru Ivanescucristina):

Cum o zis CarcotasulVesel o mers da nu inteleg de ce nu exista in aplicatie sa scoti direct si trebuie aplicatie separat

| Ivanescucristina a răspuns (pentru cfrtobias):

Exista dar esti tu praf

| cfrtobias explică (pentru Ivanescucristina):

Si eu am vazut ca exista da iti da eroare cu alb e pagina disparuta esti tu praf de vrei iti dau instagramul meu sa vezi desteptule

| cfrtobias explică (pentru Ivanescucristina):

Probabil nici n-ai incercat acum sau definitiv doar scrii sa te afli in treabawinking

| Ivanescucristina a răspuns (pentru cfrtobias):

Eylul e nume de fata apropo dacă nu știai... Sunt decât jumătate româncă boy

| cfrtobias explică (pentru Ivanescucristina):

Tot una aproape, da sa verifici cum am zis eu!

| Ivanescucristina a răspuns (pentru cfrtobias):

Boy am insta cu 7k serios? Crezi ca sunt atat de ratata? :'( Of, doamne grea e viata la voi la tara... Poti da unblock de la utilizatori blocati :-(). Hai noapte buna ca deja iti arde de vorba cu mine

| cfrtobias explică (pentru Ivanescucristina):

Noapte buna si e dimineata? rolling on the floor poti avea ca tot praf esti! verifica inainte sa scrii blocheaza pe cineva si dai unblock dupa

| Ivanescucristina a răspuns (pentru cfrtobias):

Ma refeream noapte buna ca poate tie somn...da-te-n p***a mea de ratat prost ca nu stau sa-mi bat capul cu tine... Nici Alah nu mai poate sa te ajute la cat de prost esti

| cfrtobias explică (pentru Ivanescucristina):

Tu nu ai testat sa vezi! doar scriai aiurea

| Ivanescucristina a răspuns (pentru cfrtobias):

Siktir git