| thePAINkiller a întrebat:

Am bs player free de ce nu imi merge sa rulez nici un film pe modul desktop din cauza ca am widows vista (nici la windows 7 nu mergea ) doar la xp de ci cum fac ajutati-ma dau fudaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Si atunci care mai este problema? daca BSplayer ruleaza bine in full screen! Ce format este fisierul video care nu iti merge?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dar ce se intampla cand il dai in Full screen? Ce nu merge? Se blocheaza? ce se intampla? Detalii imi trebuie...
(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/nKA3Y.jpg )

| thePAINkiller explică (pentru neluL):

Imi merge fara probleme in full screen

| neluL a răspuns (pentru thePAINkiller):

Si atunci care mai este problema? daca BSplayer ruleaza bine in full screen! Ce format este fisierul video care nu iti merge?

| DeyCj a răspuns:

Recomand altceva pentru filme, și anume o soluție foarte simplă; Windows media player și windows 7 codeck pack. După instalarea acestui codeck vei putea vedea ci windows media player orice format de film, inclusiv cele cu subtitrare.Am probat și mege perfect chiar și cu dvx-uri sau cu fomate 3gp(cele de mobil). Succes

| CapitanuSemafor a răspuns:

Sa ai instalat BS Player si VLC Media Player in calculator. Cand nu merge ceva pe BS sigur merge pe VLC si viceversa