| anonim_4396 a întrebat:

Am ca telefon un iPhone 5, dar nu prea imi place. Mi-as dori un Samsung Galaxy SIII. Care dintre aceste doua telefoane credeti ca este mai bun si de ce.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| al3xander a răspuns:

Eu am un S3 si nu l-as da pentru un iPhone. platforma android este mult mai buna si mai extinsa decat cea iOS care este limitata. poti face mult mai multe pe android. un dezavantaj al acestui telefon este fragilitatea in schimb pentru mine are numai plusuri.

| anonim_4396 explică (pentru al3xander):

Multumesc pentru ajutor!

| al3xander a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru nimic, numai bine!